Bydelsmødrenes Landssekretariat

Sekretariatets medarbejdere

    Mai-Britt Haugaard Jeppesen

    Chef for Bydelsmødre

    Tlf: 30 17 78 03

    Mail: mai-britt@socialtansvar.dk 

    Zeljka Secerbegovic

    Seniorkonsulent

    Tlf: 30 17 78 04

    Mail: zeljka@socialtansvar.dk

    Maja

    Maja Langhorn

    Antropolog og seniorkonsulent

    Tlf: 30 71 22 44

    Mail: maja@socialtansvar.dk 

    Shazia Mughal

    Konsulent

    Tlf: 21 12 17 66

    Mail: shazia@socialtansvar.dk

    Gitte Stærk

    Konsulent, positive læringsmiljøer

     

    På barsel

     

    Ida

    Ida Krohn

    Konsulent

     

     

    På barsel

    Loa Morell

    Konsulent

    Tlf: 30 17 78 00

    Mail: loa@socialtansvar.dk



    Rojin Hasan

    Konsulent og IT-udvikler

     

    På barsel

    Freja Wedenborg

    Kommunikationskonsulent




    På barsel

    Celina Lindskov Hansen Kramer 

    Konsulent 

    Tlf: 21 76 57 64

    Mail: celina@socialtansvar.dk
      

    Clara Gaarn Johansen

    Juniorkonsulent

    Tlf: 41 10 81 78

    Mail: clara@socialtansvar.dk
     

      

    Ikram El Faquiri

    Praktikant 

    Mail: ikram@socialtansvar.dk


     

      

    Hvis du vil vide mere om Landsekretariatets arbejde og Bydelsmødre-grupper i Danmark, så er du velkommen til at kontakte:

    Bydelsmødrenes Landssekretariat

    Bygmestervej 10, 1. tv

    2400 København NV

    Tlf: +45 30 17 78 03

    Mail: bydelsmor@socialtansvar.dk