Bydelsmødrenes Landssekretariat

Sekretariatets medarbejdere

    Mai-Britt Haugaard Jeppesen

    Chef for Bydelsmødre

    Tlf: 30 17 78 03

    Mail: mai-britt@socialtansvar.dk 

    Zeljka Secerbegovic

    Seniorkonsulent

    Tlf: 30 17 78 04

    Mail: zeljka@socialtansvar.dk

    Maja

    Maja Langhorn

    Antropolog og seniorkonsulent

    Tlf: 30 71 22 44

    Mail: maja@socialtansvar.dk 

    Shazia Mughal

    Konsulent

    Tlf: 60 67 08 44

    Mail: shazia@socialtansvar.dk

    Gitte Stærk

    Konsulent, positive læringsmiljøer

     

    På barsel

     

    Mette Gram

    Projektleder, positive læringsmiljøer

    Tlf: 29 41 73 48

    Mail: mette@socialtansvar.dk 

    Ida

    Ida Krohn

    Konsulent

    Tlf: 24 62 42 31

    Mail: ida@socialtansvar.dk

    Loa Morell

    Konsulent

    Tlf: 30 17 78 00

    Mail: loa@socialtansvar.dk



    Rojin Hasan

    Konsulent og IT-udvikler

    Tlf: 21 69 80 33

    Mail:rojin@socialtansvar.dk

    Freja Wedenborg

    Kommunikationskonsulent

    Tlf.: 24 76 76 29

    Mail: freja@socialtansvar.dk


    Emilie Meiling

    Studentermedhjælper

    Mail: emilie@socialtansvar.dk
     



    Clara Gaarn Johansen

    Studentermedhjælper

    Mail: clara@socialtansvar.dk
     

      

    Anne Larsen

    Praktikant

    Mail: anne-l@socialtansvar.dk
     

      

    Hvis du vil vide mere om Landsekretariatets arbejde og Bydelsmødre-grupper i Danmark, så er du velkommen til at kontakte:

    Bydelsmødrenes Landssekretariat

    Bygmestervej 10, 1. tv

    2400 København NV

    Tlf: +45 30 17 78 03

    Mail: bydelsmor@socialtansvar.dk